Bestuurslid Krista Nauta in MT Next Leadership 50

06
okt
2020

Ons bestuurslid Krista Nauta (1983) is door Management Team opgenomen in de MT Next Leadership 50, de lijst van toptalent onder de 45 jaar. Ze was een tijdlang pensioenadviseur, voordat ze naar uitvoerder PGGM overstapte.
 


"Om verder invulling aan mijn drijfveren, vernieuwing en zingeving te geven, besloot ik pensioenbestuurder te worden." Op haar 36e belandde Krista Nauta in het hoofdbestuur van pensioenfonds ABP. Naast zitting in het bestuur van Pensioenfonds Horeca & Catering is Krista ook lid van de raad van toezicht van het bedrijfspensioenfonds Thales Nederland. Twee jaar geleden was Krista Nauta een van de genomineerden voor de titel Jonge Pensioenbestuurder van het Jaar.  

Meer over alle toptalenten uit de MT Next Leadership 50 van 2020 lees je hier. Meer informatie over Krista in de MT Next vind je hier. Op de pagina over ons bestuur lees je ook meer over Krista